Okulary i soczewki kontaktowe w Gdańsku - Salon Optyczny i Optometryczny

Szukasz okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych w Gdańsku? Salon Optyczny i Optometryczny w Oliwie to idealne miejsce dla Ciebie. Oferujemy szeroki wybór produktów wysokiej jakości, profesjonalne badanie wzroku i miłą obsługę. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, począwszy od specjalistycznego badania optometrystycznego wzroku, uwzględniającego jego oczekiwania co do okularów, takich jak wykonywana praca, styl życia oraz hobby przez pomoc w doborze opraw do okularów korekcyjnych, czy przeciwsłonecznych, czy zmianę stylizacji. Nasza misja to zapewnić kompleksową opiekę i dostarczyć najwyższej jakości usługi w dziedzinie optometrii i optyki.

Nasz doświadczony optometrysta i wykwalifikowany optyk

Nasz doświadczony zespół, składający się z optometrysty i optyka, nieprzerwanie od 1993 roku z pasją i profesjonalizmem zajmuje się ochroną Waszego wzroku. Jesteśmy oddani dbaniu o zdrowie i komfort wzroku naszych pacjentów. Dzięki naszemu doświadczeniu, pasji i zaawansowanym technologiom jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania i dostarczymy Ci usługi najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rutynowego badania wzroku, konsultacji w sprawie schorzeń oczu, czy pomocy w wyborze modnych okularów, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Zaufaj naszemu zgranemu zespołowi i skorzystaj z naszych usług, aby cieszyć się zdrowym i komfortowym wzrokiem. Nasza przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do każdego pacjenta sprawią, że odwiedziny w naszym salonie staną się prawdziwą przyjemnością.

Jeśli szukasz okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych, które zapewnią Ci komfortowe widzenie, zapraszamy do naszego salonu. Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś umówić się na wizytę, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Salon Optyczno - Optometrystyczny w Gdańsku Oliwie

telefon: 58 552 04 72


e-mail: oliwa@optometrysta-gdansk.pl

Pracujemy:

od poniedziałku do piątku: w godz. od 10.00 do 18.00

w soboty: od 10.00 do 14.00

#optometrystagdańsk #optometrystagdansk #optykGdańsk #optykGdansk © 1993-2024 optometrysta-gdansk.pl